Treningi Biegowe

18817586_10209595458547694_1563227159_o

Dzięki wsparciu Runningperformance.pl moje wyniki biegowe uległy poprawie od 5km robionych z trudem w okolicach 40min w końcu jestem bliski złamania magicznej bariery 20min.
Mój trener to wysokiej klasy specjalista którego mogę polecić każdemu kto nie wie jak zacząć biegać lub zatrzymał się przed wynikiem którego nie może poprawić.

Współpraca z trenerem  to spokój i zrównoważony trening ułożony dokładnie pod Twoje potrzeby. Dogłębna analiza wstępna Twojego treningu pozwala ułożyć zindywidualizowany program przygotowań dopasowany do Twojej aktualnej formy i możliwości czasowych jakimi dysponujesz. Poprawa słabych i uwydatnienie mocnych stron Twojego organizmu pozwala w optymalny i wielopłaszczyznowy sposób rozwinąć Twój potencjał sportowy. Możliwość ciągłego kontaktu telefonicznego z trenerem wprowadza porządek i bezpieczeństwo w Twoim treningu oraz pozwala skonsultować każdy problem, począwszy od aspektów treningowych, poprzez dobór sprzętu sportowego, strategię i odżywianie startowe, po sposoby regeneracji i wiele innych, które pojawiają się w trakcie przygotowań. Nasz panel treningowy pozwoli Tobie i trenerowi kontrolować postępy, notować i porównywać rezultaty z zawodów, tworzyć statystyki i raporty, sprawdzać stan Twojego zdrowia, a przede wszystkim w szybki i sprawny sposób wymieniać informacje. Zachowujemy najwyższe standardy w prowadzeniu zawodników. Każdy trener współpracuje jednocześnie maksymalnie z kilkoma podopiecznymi, aby dokładnie i precyzyjnie dbać o ich rozwój. Jesteśmy pewni swoich usług dlatego u Nas nie obowiązują umowy na określony czas współpracy, trenujesz pod Naszym okiem tyle ile uważasz za stosowne. Wiemy, że istnieją różne życiowe sytuacje, które zmuszają człowieka do oszczędności finansowej i całkowicie to rozumiemy. Jeśli chcesz zakończyć współpracę informujesz nas o tym z miesięcznym wyprzedzeniem. Trening pod okiem profesjonalistów to pewność, że rozwijasz swój organizm harmonijnie, minimalizujesz ryzyko wystąpienia kontuzji, a przede wszystkim pozwala Ci to oszczędzić czas i w pełni cieszyć się z biegania! Zapraszamy do Współpracy sprawdź na stronie

 

Mój plan treningów siłowych plus dieta szczegóły tutaj

Zapisz

Zapisz